Slimību profilakses un kontroles centrs

Svētdien Tukumā svētki veselībai – Veselības maršruta atklāšana

17.09.2015, 00:00

 

Lai veicinātu iedzīvotāju veselību un aktīvu dzīvesveidu, Tukuma sporta un veselības svētku ietvaros svētdien, 20. septembrī, plkst. 11:00 Tukuma Lauktehnikas stadionā tiks atklāts Veselības maršruts. Uz atklāšanu aicināts ikviens interesents.

 

Veselības maršruts Tukumā ir viens no pieciem maršrutiem, kas šogad tiek atklāts Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra kampaņas „Aktīva ik diena!” ietvaros piecās Latvijas pilsētās – Ogrē, Jūrmalā, Cēsīs, Tukumā un Varakļānos. Katrs maršruts ir aptuveni 2 km garš, un tajos ir izvietoti vingrojumu kompleksi ikdienas fizisko aktivitāšu minimuma veikšanai.

 

 

Tukumā Veselības maršruts vijas caur Tukuma atpūtas un sporta kompleksa parku Lauktehnikā, blakus vienam no pilsētas velomaršrutiem – „Lielais loks apkārt pilsētai”, bet zaļajā zonā atrodami trenažieri vingrošanai ārā. Maršruta atklāšanas laikā tiks izlozētas trīs Veselības veicināšanas kartes klātesošajiem viesiem. Veselības veicināšanas kartes sniedz dažādas atlaides uzņēmumos minētajās piecās Latvijas pilsētās. Plašāku informāciju par Veselības veicināšanas kartēm lasiet kampaņas interneta vietnē www.aktivadiena.lv.

 

Pasaules Veselības organizācija aicina nodarboties ar fiziskām aktivitātēm vismaz 30 minūtes katru dienu. Iekļaujot Veselības maršrutu savā ikdienas rutīnā, Jums vairs nebūs jāuztraucas par fizisko aktivitāšu trūkumu!

 

Plašāka informācija par kampaņu un fiziskajām aktivitātēm: www.aktivadiena.lv.

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC