Slimību profilakses un kontroles centrs

Aicinām iedzīvotājus apmeklēt bezmaksas ārstu-psihoterapeitu konsultācijas

02.10.2015, 00:00

 

No 5. līdz 9. oktobrim Veselības ministrijas (VM) un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) organizētās kampaņas "Nenovērsies!" ietvaros iedzīvotājiem tiek piedāvāta iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas pie ārstiem-psihoterapeitiem. Šobrīd vēl ir iespēja pieteikties uz kādu no atlikušajām vietām.

 

Kampaņas ietvaros bez maksas konsultējošo ārstu-psihoterapeitu kontaktinformācija, pieejama www.nenoversies.lv

Lūdzam interesentus sazināties ar ārstiem individuāli pa norādītajiem tālruņa numuriem, lai vienotos par vizītes laiku. Tāpat interesentus lūdzam ņemt vērā, ka kampaņas ietvaros organizēto bezmaksas konsultāciju skaits ir ierobežots. Piesakoties lūgums atsaukties uz kampaņas “Nenovērsies!” ietvaros organizētajām bezmaksas konsultācijām.

 

SPKC atgādina – aizdomu par psihiskiem traucējumiem gadījumā konsultācijas iespējams saņemt arī pie valsts apmaksātiem psihiatriem, kuru kontaktinformāciju iespējams atrast kampaņas mājaslapas www.nenoversies.lv sadaļā "Palīdzība", vai ģimenes ārsta. Tāpat sadaļā „Palīdzība” iespējams atrast informāciju par krīzes, uzticības un informatīvajiem tālruņiem, nevalstiskajām organizācijām personu ar psihiskiem traucējumiem atbalstam un citu informāciju.

 

Kampaņas "Nenovērsies!" mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību psihiskās veselības jautājumiem, palīdzēt atpazīt pirmos simptomus un mazināt sabiedrībā pastāvošos aizspriedumus gan pret vēršanos pēc palīdzības psihisku traucējumu gadījumā, gan pret cilvēkiem, kas ar šiem traucējumiem slimo.

 

Konsultācijas Ogrē sniegs ārste-psihoterapeite Inita Goldšteina (Brīvības iela 22, tel. 28237781). Lūdzam interesentus sazināties ar ārsti individuāli pa norādīto telefona numuru, lai vienotos par vizītes laiku. Tāpat interesentus lūdzam ņemt vērā, ka kampaņas ietvaros organizēto bezmaksas konsultāciju skaits ir ierobežots. Piesakoties lūgums atsaukties uz kampaņas “Nenovērsies!” ietvaros organizētajām bezmaksas konsultācijām.

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC