Slimību profilakses un kontroles centrs

Ēnu dienā skolēni uzzina, kā Slimību profilakses un kontroles centrs organizē veselības veicināšanas kampaņas

12.02.2016, 00:00

Šodien Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) viesojās divas ēnas – Sintija un Karolīna. Abas meitenes mācās Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas 6.klasē un vēlējās uzzināt, ar ko nodarbojas SPKC darbinieki, kā strādā komunikācijas speciālisti un kā tiek organizētas veselības veicināšanas kampaņas un pasākumi.

 

Ēnu dienas ietvaros ēnotājas veica vairākus darba pienākumus. Meitenes iepazinās ar materiāliem par smēķēšanas kaitīgumu un fizisko aktivitāšu nozīmi jaunieša ikdienas dzīvē un katra sagatavoja informatīvu plakātu: Karolīna sagatavoja plakātu „Padomā par sava bērna veselību!” bērnu vecākiem, kurā aicināja vecākus vairāk sportot kopā ar saviem bērniem, bet Sintija plakātu „Tabaka=Nāve” par tabakas kaitīgumu.

 

Tāpat abas ēnas iejutās preses sekretāra profesijā un simulētas intervijas laikā atbildēja uz „žurnālista” uzdotajiem jautājumiem par veselīgu dzīvesveidu.

 

SPKC atzinīgi vērtē Ēnu dienu aktivitātes skolēniem, jo tas jauniešiem ne tikai dod iespēju iepazīties ar dažādām profesijām, bet arī uzzināt savus līdz šim neatklātos talantus un iegūt jaunas zināšanas un iemaņas.

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC