Slimību profilakses un kontroles centrs

Veselīga uztura olimpiādes 3.-4. klašu skolēniem

27.03.2018, 16:13

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “OnPlate” uzsāk izglītojošu olimpiāžu par veselīgu uzturu realizēšanu Aizputes, Baldones, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Sējas, Dundagas, Salacgrīvas un Zilupes novados.

 

Izglītojošo nodarbību mērķis ir mācību olimpiādes veidā 3.–4.klašu skolēniem apgūt jautājumus par veselīgu uzturu.

 

Izglītojošās olimpiādes laikā sertificētas uztura speciālites Līga Balode un Tatjana Tepo dažādu aktīvu spēļu un uzdevumu veidā bērniem mācīs veselīga un sabalansēta uztura pamatprincipus un ietekmi uz veselību. Bērni apgūs augļu, dārzeņu un ogu lietošanas nozīmi ikdienas uzturā (ieguvumi veselībai, sezonalitāte, vietējie un ārzemju augļi un dārzeņi.); uztura un zobu veselības saistību; dzeramā ūdens pietiekamas uzņemšanas nozīmīgumu. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

 

Līdz 2019. gada 30. septembrim kopā tiks īstenoti vismaz 16 izglītojošie pasākumi un nodarbības un ar veselīga uztura pamatprincipiem tiks iepazīstināti vismaz 480 skolēni Aizputes, Baldones, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Sējas, Dundagas, Salacgrīvas un Zilupes novadā.

 

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

 

Pirmā nodarbība tiks realizēta:

 

Aizputes novadā, Aizputes  vidusskolā, Ziedu ielā 7, 28. martā no pulksten 10.10 līdz 11.10

Nodarbības ilgums: 60 minūtes.

 

Papildus informāciju var iegūt:

SIA „OnPlate” kontaktpersona: 

Līga Balode

Tālr:  26176117

e-pasts:  liga@onplate.lv

 

SPKC kontaktpersona:

Ieva Garanča

Tālr. 67081506

e-pasts: ieva.garanca@spkc.gov.lv

 

 

Vairāk par projektu un tajā īstenotajām aktivitātēm: www.spkc.gov.lv sadaļā “Projekti”.

 

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC