Slimību profilakses un kontroles centrs

Nodarbību kopumi bērniem un pusaudžiem (7. – 9. klase) par pozitīvas savstarpējās komunikācijas veidošanu un konfliktu risināšanu ņirgāšanās profilaksei

29.03.2018, 09:02

Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar nodibinājumu “Zinātnes un mācību centrs “Cilvēks un visums”” Aizputes, Baldones, Dundagas, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Salacgrīvas, Sējas un Zilupes novados ir uzsācis pasākumu kopumu īstenošanu 7. – 9. klases skolēniem par pozitīvas savstarpējās komunikācijas veidošanu un konfliktu risināšanu ņirgāšanās profilaksei.

 

Pasākumu kopuma mērķis ir uzlabot psihoemocionālo klimatu klasē, mērķauditorijai saistošā, atraktīvā un radošā veidā sniedzot informāciju un attīstot izpratni par cilvēka emocijām un uztveres īpatnībām, cilvēku dažādo lietu un situāciju uztveri, pozitīvas un veiksmīgas savstarpējās komunikācijas veidošanas paņēmieniem un konfliktu risināšanas pamatprincipiem. 

 

Pasākumu kopums sastāv no divām nodarbībām vienas nedēļas ietvaros, kuru laikā psihologs ar izaugsmes treneri dažādu aktīvu, radošu, sevi un citus izzinošu spēļu, aktivitāšu un grupu darbu veidā palīdzēs apgūt tādas tēmas kā sevis izpratne, emocijas, uztveres unikalitāte, empātija, sadarbība un cieņpilna komunikācija. Dalība pasākumu kopumā ir bezmaksas.

 

Līdz 2019.gadam Aizputes, Baldones, Dundagas, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Salacgrīvas, Sējas un Zilupes novados kopā tiks īstenoti 17 izglītojoši pasākumu kopumi.

 

Pasākumu kopumi tiek finansēti Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106).

 

Papildu informācija par projektu: www.spkc.gov.lv sadaļā “Projekti”

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC