Slimību profilakses un kontroles centrs

Pasākumi visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai

14.05.2018, 15:29

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “Prakse.lv” uzsāk "Pasākumus visu vecuma grupu iedzīvotājiem fizisko aktivitāšu veicināšanai un paaudžu saliedētībai ESF projekta "Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās" īstenošanu Aizputes, Babītes, Baldones, Dundagas, Durbes, Engures, Ērgļu, Garkalnes, Ikšķiles, Inčukalna, Krimuldas, Līgatnes, Lubānas, Mālpils, Mērsraga, Nīcas, Pārgaujas, Priekuļu, Salacgrīvas, Sējas, Tērvetes, Vaiņodes, Viļānu un Zilupes novadā.

 

Pasākumu mērķis ir veicināt veselīgu dzīvesveidu un nodarbošanos ar fiziskajām aktivitātēm ikdienā, popularizējot aktīvo atpūtu kā veselību stiprinošu un relaksējošu nodarbi visām iedzīvotāju vecuma grupām.

 

Pasākuma uzdevums ir parādīt vietējiem novadu iedzīvotājiem, ka ar saviem tuviniekiem, ģimeni, draugiem u.c. domubiedriem, kopīgi pavadītais laiks, esot fiziski aktīviem un iepazīstot novada materiālo un nemateriālo kultūrmantojumu, ne tikai palīdz saglabāt savu un iesaistīto cilvēku veselību, bet arī palīdz uzlabot savstarpējo komunikāciju, veicinot dažādu paaudžu saliedētību.

 

Kopumā līdz 2019.gada septembrim katrā pašvaldībā ir plānots īstenot vismaz 2 pasākumus.

 

Dalība pasākumā ir bezmaksas.

 

Pirmā nodarbība tiks realizēta Līgatnes novadā, 19.maijā.

 

Pasākumi tiek finansēti Eiropas Sociālā fonda projekta “Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

 

Papildu informāciju var iegūt:

SIA „Prakse.lv” kontaktpersona: 

Kristaps Bērziņš 

Tālr:  28861524

e-pasts:  Kristaps.Berzins@prakse.lv

SPKC kontaktpersona:

Ieva Garanča

Tālr. 67081506

e-pasts: ieva.garanca@spkc.gov.lv

 

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC