Slimību profilakses un kontroles centrs

Izglītojošo nodarbību (pasākumu) kopumu vadīšana pēc programmas „Izglītojošo nodarbību (pasākumu) kopumi pusaudžiem (8. – 9.klase) par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām”

30.10.2018, 11:08

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA „SAFEGE Baltija” uzsāk realizēt izglītojošo nodarbību (pasākumu) kopumus pēc programmas „Izglītojošo nodarbību (pasākumu) kopumi pusaudžiem (8. – 9.klase) par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu un narkotiku lietošanas kaitīgo ietekmi un sekām”.

 

Nodarbību kopuma mērķis ir izglītot pusaudžus par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu, narkotiku lietošanas un procesu atkarību kaitīgo ietekmi un sekām, tādējādi veidojot pusaudžiem izpratni par smēķēšanas, alkoholisko dzērienu, narkotiku lietošanas un procesu atkarību kaitīgumu veselībai. Vienlaikus popularizēt dzīvi bez smēķēšanas, alkoholisko dzērienu, narkotiku lietošanas un procesu atkarībām, kā pareizo izvēli mērķu sasniegšanai dzīvē, balstoties uz pozitīviem piemēriem. Visi dalībnieki saņems noderīgus informatīvos materiālus. Nodarbības vadīs psihologs un sabiedrības veselības speciālists. Dalība pasākumā ir bezmaksas.

 

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta „Slimību profilakses un kontroles centra organizēti vietēja mēroga pasākumi sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei pašvaldībās” (Identifikācijas Nr.9.2.4.2./16/I/106) ietvaros.

 

Līdz 2019.gada 30.septembrim kopā tiks īstenoti vismaz 20 izglītojošie pasākumi, un apmācīti vismaz 440 pusaudži Aizputes, Baldones, Dundagas, Engures, Krimuldas, Mālpils, Nīcas, Salacgrīvas, Sējas un Zilupes novadā.

 

Pirmais izglītojošais nodarbību (pasākumu) kopums tiks realizēts:

 

  • Salacgrīvas novada Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolā, Parka ielā 12, Ainažos, pirmdien, 29.oktobrī no pulksten 12:10 līdz 13:40 un piektdien, 30.novembrī no pulksten 08:30 līdz 10:00.

 

Nodarbību ilgums: 90 minūtes.

 

Nodarbības vadīs: psihologs Edgars Caics, sabiedrības veselības speciālistes Māra Veselova un Aija Bukova - Žideļūna.

 

Papildu informācija par projektu:

 

www.spkc.gov.lv sadaļā „Projekti” apakšsadaļā „ESF 9.2.4.2. PASĀKUMA PROJEKTS”

 

Papildu informāciju var iegūt:

SIA „SAFEGE Baltija” pārstāvis: Emīls Cēburs, e-pasts: safege.baltija@safege.lv, tālr.: 29808468.

 

SPKC pārstāvis: Sanda Terela, Slimību profilakses nodaļas vadītāja vietniece, e-pasts: sanda.terela@spkc.gov.lv, tālr.: 67387603.

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC