Slimību profilakses un kontroles centrs

Sīkdatņu lietošana

 

SĪKDATŅU POLITIKA

 

1.  SĪKDATŅU VEIDI UN IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

1.1.  Šī sīkdatņu politika nosaka, kādā veidā Slimību profilakses un kontroles centrs (reģistrācijas numurs: 90009756700, adrese: Rīga, Duntes iela 22, k-5, Latvija, LV-1005) (turpmāk – SPKC) izmanto sīkdatnes savās interneta vietnēs.

1.2. Sīkdatne ir teksta datne, kas parasti tiek ievietota tīmekļa vietnes lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu attiecīgās vietnes darbību. Lietotāja ierīcē saglabāta sīkdatne ļauj atpazīt lietotāja darbības tīmekļa vietnē, kas atvieglo informācijas lejupielādi vai attiecīgās mājas lapas sadaļu pieejamību.

 

2. SPKC SĪKDATNES

2.1. SPKC izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

  • interneta sesiju pārvaldībai un SPKC tīmekļa vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai;
  • statistikas datu par SPKC tīmekļa vietnes apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku iegūšanai;
  • uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

2.2. SPKC neizmanto sīkdatnes, lai veiktu jebkādu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc SPKC Jūs informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa lietotāja piekrišanu sīkdatņu izmantošanai.

2.3. Jebkura informācija, kas tiek iegūta ar SPKC tīmekļa vietnes sīkdatņu palīdzību, tiek saglabāta tikai līdz sīkdatņu termiņa beigām un netiek izmantota citiem mērķiem, kas ir norādīti sīkdatņu politikas 1.2.punktā.

2.4. SPKC nenodos iegūto informāciju par lietotājiem trešajām personām, izņemot šajā sīkdatņu politikā turpmāk minēto gadījumus.

 

3. TREŠO PERSONU SĪKDATNES

3.1. Apmeklējot SPKC mājas lapu, lietotāja iekārta var iegūt trešo personu sīkdatnes. SPKC izmanto dažādus trešo personu rīkus, sociālos tīklus un platformas (twitter.com, facebook.com, draugiem.lv, youtube.com, google analytics), caur kurām lietotāja iekārtā tiek iesūtītas trešo personu sīkdatnes.

3.2. SPKC neatbild par trešo personu sīkdatnēm, bet informē, ka SPKC sociāla tīkla konta apmeklēšana var veicināt dažādu jūsu datu apstrādi (piemēram, lietotāja intereses, apmeklēšanas laikus u.c. informāciju), ko veic trešās personas atbilstoši to privātuma politikā norādītajiem mērķiem.

3.3. SPKC tīmekļa vietnei ir piesaistīts rīks Google Analytics, kuru SPKC izmanto, lai iegūtu priekšstatu, kā Jūs lietojat SPKC tīmekļa vietni un uzlabotu lietotājiem paredzētās informācijas sniegšanu.

3.4. Google Analytics rīka darbību nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve ar šī rīka palīdzību ievāktajiem statistikas datiem, tostarp lietotāja IP adresei, pieslēguma laikam un citai tehniskai informācijai. Šādā veidā lietotāja iekārtā tiek ievietotas trešās personas (Google) sīkdatnes.

3.5. Par Google sīkdatņu darbību var iegūt informāciju attiecīgajās Google privātuma vai sīkdatņu politikās un SPKC neatbild par trešās personas personas datu apstrādi.

 

4.  ATTEIKŠANĀS NO SĪKDATNĒM VAI TO IEROBEŽOŠANA

4.1.  SPKC tīmekļa vietnes lietotājam ir iespēja pašam dzēst no savas ierīces visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas, un var veikt iestatījumus, lai pārlūkprogramma neļautu tās saglabāt vai dzēš sīkdatnes tūlīt pēc interneta lapas aizvēršanas. Taču SPKC brīdina, ka daži pakalpojumi un SPKC tīmekļa vietnes funkcijas var nedarboties.

4.2. Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics, lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics.

4.3.  Tāpat Jūs varat mainīt savas ierīces pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, dzēstu esošās vai vienkārši informētu Jūs par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz Jūsu ierīci.

4.4. Izvēloties dzēst sīkdatnes, jums jāzina, ka tiks zaudētas visas iestatītās SPKC tīmekļa vietnes izvēles. Ja nobloķēsiet sīkdatnes pavisam, daudzas tīmekļa vietnes (ne tikai SPKC tīmekļa vietne) nedarbosies pienācīgi.  Tāpēc SPKC iesaka neatslēgt sīkdatņu funkciju.

 

5.  SĪKDATŅU POLITIKAS GROZĪJUMI

5.1.  SPKC sīkdatņu politika pēc nepieciešamības var tikt grozīta. Visas SPKC sīkdatņu politikas izmaiņas publicēs SPKC tīmekļa vietnē, sniedzot īpašu paziņojumu par izmaiņām.

 

©SPKC 2019. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC