Slimību profilakses un kontroles centrs

Veselības ministre pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstus veselības nozares darbiniekiem

Piektdien, 3.maijā, veselības ministre Ilze Viņķele pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstus veselības nozares darbiniekiem.

 

Atzinības rakstu saņēma arī Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Pētniecības un veselības statistikas departamenta, Veselības statistikas nodaļas, veselības aprūpes statistiķe Sniedze Karlsone par profesionālu, ilggadīgu un godprātīgu darbu iedzīvotāju demogrāfiskās statiskas uzturēšanā un pilnveidošanā, nodrošinot datu starptautisko salīdzināmību un kvalitāti, un veicot metodisko materiālu izstrādi un ārstniecības personu apmācību.

 

S.Karlsone ir piedalījusies “Medicīniskas nāves cēloņa apliecības aizpildīšanas vadlīniju” izstrādē un publicēšanā, kā arī piedalījusies tādu publikāciju sagatavošanā kā “Nordic/Baltic Health Statistics”, “Health in the Baltic Countries”, “Mirstības medicīniskie aspekti Latvijā”, “Latvijas veselības aprūpes statistikas gadagrāmata”, u.c. S.Karlsone ir sevi ir pierādījusi kā priekšzīmīgu un godprātīgu uzticēto pienākumu veicēju, ir savas jomas entuziaste un vadošā speciāliste. Tam pierādījums ir arī augstais Centra vadības un kolēģu novērtējums.

 

©SPKC 2020. Visas tiesības rezervētas.
Jautā SPKC